obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Bazénové zastřešení, AKCE

Zastřešení Practic Zastřešení Horizont Zastřešení Dream Zastřešení Harmony


Upozornění pro správný výběr bazénového zastřešení


Výběr zastřešení bazénu není jednoduchá a levná záležitost, proto je nutné věnovat pozornost výběru správného dodavatele.

Hliníková konstrukce

Hliníková konstrukce je vyrobena ze speciálně vyvinutých profilů, které jsou navrhnuty naší společností a na zakázku vyrobeny. Profily se od sebe odlišují jak vnějšími rozměry, tak rozměry výztuží uvnitř profilu. Pro vynikající pevnost zastřešení je použit vždy vhodný typ profilu v závislosti na konstrukční složitosti, typu a velikosti zastřešení. Profily jsou navrhnuty tak, aby mohla vytékat zkondenzovaná voda ven a nedošlo tím k zamrznutí vody v profilech v zimních měsících. Profily jsou v základním provedení opatřeny povrchovou úpravou stříbrný Elox.

Můžeme Vám také nabídnout změnu barvy konstrukce v provedení bronzový ELOX.

Elox

Barvy konstrukce

Elox

V základním provedení je hliníková konstrukce zastřešení bazénů opatřena povrchovou úpravou stříbrný Elox.

Nově Vám nyní můžeme nabídnout zastřešení bazénu PRACTIC, HORIZONT do 5m mezi kolejemi v barevném provedení konstrukce bronzový Elox.

Elox je nejlepší povrchová úpravu, která může na hliníkové konstrukci být.

Kolejnice

Kolejnice jsou vyrobeny ze speciálně vyvinutých hliníkových profilů a jsou standardně opatřeny povrchovou úpravou Elox. Každý typ zastřešení a každý typ koleje má různou šířku. Pokud potřebujete znát přesnou šířku kolejí vašeho zastřešení, je nutné kontaktovat výrobce. Rozměry uvedené v tabulce u jednotlivých tipů zastřešení jsou orientační.

Veškeré informace a vizualizace na webových stránkách mají informativní charakter.

bazény | plastové bazény | bazény akce
TOPlist